Facebook

D.U.K

Ar „Yantra Mat“ man tinka?
Jeigu vertinate savo proto gerovę, bet norite jos daugiau...
Jeigu norite jaustis sveikesnis, labiau susitelkti į kūną ir protą...
Jeigu vargina stresas, prastai miegate arba greitai pavargstate...
Jeigu jaučiate raumenų įsitempimą, kietumą, galvos, nugaros ar kaklo skausmus...
Jeigu tiesiog norite geriau pailsėti, „Yantra Mat“ yra skirtas kaip tik Jums! 

Ar „Yantra Mat“ veiksmingas visiems?

Taip. Atlikto tyrimo rezultatai rodo, kad net 97 % vartotojų pajuto teigiamą poveikį, naudodami „Yantra Mat“. Kiekvieną dieną gauname laiškų ir vertinimų telefonu iš naujų ir senų vartotojų. 
 
Kaip „Yantra Mat“ paveiks mano kūną?
Po kelių minučių pajusite, kaip į kūno dalis, kurios liečiasi su kilimėliu, ima plūsti šiluma. Tai lemia spartesnė kraujotaka, natūrali reakcija į akupresūrą. Geresnis kraujo srautas reiškia geresnę cirkuliaciją ir geresnį maistingųjų medžiagų paskirstymą organizme, taip pat deguonį. Tai sumažina kraujo spaudimą ir sukelia atsipalaidavimo jausmą.
Taip pat „Yantra Mat“ aktyvina Jūsų kūno skausmo sensorius, liepdama smegenims gaminti endorfinus ir oksitocinus, organizmo gaminamus natūralius nuskausminamuosius ir geros savijautos hormonus. Išnyks Jūsų nekantrumas. Pajusite ramybę. Šis kilimėlis ypač tinka turintiesiems miego sutrikimų.
Naudodami „Yantra Mat“, jausitės pagyvėję ir kupini energijos visai dienai. Be to, jausite savo kūno ir proto ryšį.
 
Ar „Yantra Mat“ gali sužeisti arba pradurti mano odą?
Ne, jeigu kilimėlį naudosite tinkamai. „Yantra Mat“ akupresūros taškai paskirstys Jūsų svorį tolygiai, užtikrindami didesnį patogumą nei įsivaizduojate. Jeigu per stipriai paspausite kilimėlį mažesnėmis kūno dalimis (pvz., alkūne arba pirštais), kilimėlio išsikišimai atrodys aštrūs ir skausmingi. Švelniai atsigulę ant kilimėlio, tolygiai paskirstysite kūno svorį ant 8 820 akupresūros taškų. Tai gali būti intensyvu, tačiau neturėtų būti skausminga. Jeigu skauda, tarp kilimėlio ir savo kūno pasidėkite ploną medžiagą. Daugumai akupresūra yra visiškai naujas potyris, tačiau mūsų kūnai greitai prisitaiko. Po kelių minučių diskomfortas sumažės. Keletą kartų panaudoję kilimėlį, diskomforto visai nebejusite. Ant Jūsų kūno nuo kilimėlio gali likti įspaudų, tačiau jos pradingsta per valandą ar dvi – kaip ir odos paraudimas, kuris rodo apie pagerėjusią kraujotaką (kilimėlio efektyvumą įrodantis ženklas).
 
Ar galiu ant „Yantra Mat“ gulėti su drabužiais?
Taip, tačiau „Yantra Mat“ yra efektyviausias, kai tiesiogiai liečiasi su oda.
 
Ar pavojinga per ilgai gulėti ant „Yantra Mat“?
Ne. Ant Jūsų odos gali likti gilesnių įspaudų, tačiau jos pranyks. Mes nerekomenduojame gulėti ant „Yantra Mat“ ilgiau nei dvi valandas, tačiau nieko blogo nenutiks, jei kartais pagulėsite ir ilgiau. Labai dažnai žmonės užmiega ant kilimėlio.
 
Ar galiu naudoti „Yantra Mat“ kitoms kūno zonoms?
Taip, tačiau patariame pradėti nuo nugaros. Tai geriausias būdas pajusti akivaizdų „Yantra Mat“ poveikį. Be to, plačiausios kūno zonos akupresūros poveikis yra didžiausias. Tačiau ant kilimėlio galite gultis ir kitomis kūno dalimis: kaklu, pečiais, pėdomis, skruostais ar pilvu.
 
Ar vaikai gali naudoti „Yantra Mat“?
Kilimėlis „Yantra Mat“ tinkamas tik vyresniems nei aštuonerių metų vaikams. Jie jį gali naudoti tik su suaugusiojo priežiūra. Patikrinkite, ar jie ramiai guli ant kilimėlio ir ar patiria tokį pat poveikį kaip Jūs. „Yantra Mat“, kaip ir bet kuris kitas geras gaminys, yra saugus, jei naudojamas pagal paskirtį. Tačiau kartais vaikai kilimėlį mato kaip kietą žaislą, todėl atidžiai juos stebėkite, jeigu kilimėlis yra išlankstytas jiems pasiekiamoje vietoje. Pagaliau atminkite – „Yantra Mat“ neturėtų nieko sužeisti. Jeigu Jūsų vaiko oda jautri, jei jis pasakys, kad gulėjimas ant kilimėlio kelia skausmą, ant kilimėlio padėkite ploną antklodę.
 
Kaip valyti „Yantra Mat“?
Norėdami nuvalyti kilimėlį, iš vidaus išimkite pagalvėlę. Sumaišykite šiek tiek plovimo priemonės su šiltu vandeniu ir ranka nuplaukite gėlytes. Kruopščiai nuskalaukite ir leiskite vandeniui nulašėti. Neskalbkite kilimėlio skalbimo mašina ir nedėkite į džiovyklę, kitaip – jį galite pažeisti.
 
Ar vengti naudoti „Yantra Mat“, kai jaučiuosi prastai?
Priešingai – kaip tik naudokite „Yantra Mat“, kai esate peršalęs! Kai sergate infekcinėmis ligomis, didesnė kraujo cirkuliacija ir mažesnis stresas yra puikiausias būdas rūpintis savimi.
 
Ar galiu naudoti „Yantra Mat“, jei yra kaklo arba nugaros uždegimas?
Be abejo. Geresnė kraujo apytaka gali pagreitinti gijimo procesą, kadangi daugiau kraujo patenka į uždegimo paveiktas vietas.    
 
Ar galiu naudoti „Yantra Mat“, jei sergu reumatine liga?
Žinoma. Nuo reumatizmo kenčiantys žmonės teigia, kad „Yantra Mat“ jiems padeda.
 
Ar galiu naudoti „Yantra Mat“, jei sergu širdies ligomis?
Jeigu kada nors sirgote širdies ligomis, prieš naudodamiesi „Yantra Mat“ pasikonsultuokite su savo gydytoju. Bet kuriuo atveju žmonėms, turėjusiems širdies problemų, „Yantra Mat“ vertėtų naudoti atsargiai.
 
Ar galiu naudoti „Yantra Mat“, jei kraujo spaudimas yra žemas?
Jei Jūsų kraujo spaudimas yra žemas, prieš naudodamiesi kilimėliu pasikonsultuokite su gydytoju. Kadangi „Yantra Mat“ gali dar labiau sumažinti kraujo spaudimą, galite apalpti, ypač jei per greitai pakilsite nuo kilimėlio.
 
Ar galiu naudoti „Yantra Mat“, jei turiu atvirų arba užkrėstų žaizdų?
Jei turite atvirų žaizdų, nesvarbu, užkrėstų ar ne, nenaudokite „Yantra Mat“ ant tų arba aplink tas sritis.
 

Kiek spaudimo taškų turi „Yantra Mat“?
„Yantra Mat“ turi 8820 spaudimo taškų, o kiekvienas kilimėlis turi 210 gėlyčių. Kiekvienoje gėlytėje yra 42 spaudimo taškai. Šie taškai yra sukalibruoti, tai reiškia, kad gamybos metu užtikrinamas tikslus rezultatas – kiekvienas spaudimo taškas yra vienodai aštrus (palyginkite su kitais kilimėliais). Tikime, kad siekiant optimalaus rezultato kokybė yra itin svarbi!

Kas negali naudoti „Yantra Mat“?

„Yantra Mat“ nerekomenduojamas nėščioms ir maitinančioms moterims. Jei vartojate vaistus, dėl kilimėlio naudojimo pasikonsultuokite su gydytoju.


Ar „Yantra Mat“ iš tikrųjų veiksmingas?
Taip, kasdien gauname vartotojų atsiliepimų, kurie sužavėti „Yantra Mat“ efektyvumu. Vartotojų atsiliepimus galite perskaityti čia.