Facebook

Apie Yantra

Pristatymo sąlygos:

Priklausomai nuo Pirkėjo pasirinkimo, yra keli prekių gavimo būdai: Pardavėjas užsakytas prekes pristato Pirkėjo nurodytu adresu arba Pirkėjas gali atsiimti prekes iš Pardavėjo pats adresu Technikos g. 7, Kaunas, UAB "Rubisolis".

Prekių pristatymas yra NEMOKAMAS nuo 29 € (iki 29 € - pristatymas 3 €)! Prekes pristatome su DPD kurjeriu, pristatymas yra iki 2 d.d. DPD kurjeris susisiekia su Pirkėju dėl tikslaus pristatymo laiko Pirkėjo nurodytu telefonu. Pirkėjas pats atsako, kad pristatymo metu būtų pristatymo vietoje.


Pardavėjas prekes pristato arba perduoda Pirkėjui gavęs apmokėjimą. Taip pat galima apmokėti už prekes kurjeriui pristatymo metu (užsakymą tada prašome pateikti tel.8 634 17480).
Jeigu Pardavėjas neturi užsakytų prekių sandėlyje, jis apie tai informuoja Pirkėją telefonu arba el. paštu ir nurodo, kiek reikės laukti užsakytos prekės.

Apmokėjimo sąlygos:Pirkėjas el. parduotuvėje gali atsiskaityti apmokant per pasirinkto banko internetinės bankininkystės sistemą. Patvirtiname, kad šis apmokėjimo būdas yra visiškai saugus, nes yra atliekamas per paysera.lt sistemą.
 

Norite gauti naujienlaiškį apie akcijas ir produktų naujienas? Spauskite čia!