Facebook

Apie Yantra

Jūsų ramybė jau nebėra taip sunkiai pasiekiama

Tai neatsiejama aktyvaus ir sveiko gyvenimo būdo dalis. Jums suteikta galimybė įvertinti savo gerovę. Todėl leiskite savo protui pailsėti, pasitelkdami senovinę streso malšinimo sistemą.

Kiekvienąkart naudojama „Yantra Mat“ primena mums, kad kūnas ir protas nėra atsieti vienas nuo kito. Vieno būsena gali paveikti kito sveikatą. „Yantra“ išmintis yra gyventi visavertiškai – jaustis labiau visuminiu – per patirtį, kuri skatina mūsų kūno ir proto susijungimą.

Aiškumas. Susitelkimas. Energija. Ramybė


 

„YANTRA“ simbolis

Ant galinės „Yantra Mat“ kilimėlio pusės pavaizduotas meditacijai naudojamas indiškas simbolis – „Yantra“. Jis kilo iš sanskrito kalbos žodžių yan, kuris reiškia „forma“, ir tra, kuris reiškia „laisvas“. Galite pakabinti savo „Yantra Mat“ galine puse į viršų akių lygyje. Sukoncentruokite savo žvilgsnį ir stimuliuokite savo protą su „Yantra“ medituodami. Leiskite savo žvilgsniui ir protui paskęsti „Yantra“ viduje. Leiskite savo mintims plaukti. Neleiskite mintims užsilaikyti; leiskite joms pradingti. Tegul Jūsų protas kurį laiką pailsi.

  
„YANTRA“ spalvos

Spalvos turi tam tikrą simbolinę reikšmę ir galite patys nuspręsti, kokios spalvos „Yantra Mat“ pasirinkti. Galite įsigyti alyvinės, žalios ar juodos spalvos kilimėlį. Pagal chromatologiją šios spalvos turi simbolinę reikšmę: alyvinė spalva siejama su meditacija, dvasingumu, intuicija ir aiškumu, žalia reiškia harmoniją, pusiausvyrą, atsinaujinimą ir gijimą, na o juoda - paslaptingumą, asocijuojasi su rafinuotumu, elegancija.